#

SIVI DOLUM ÜRETİMİ

Fason sıvı dolum işlemi gıdadan kozmetiğe, sağlıktan hijyene bir çok alanda kullanılan bir üretim biçimidir. Sıvı ve akışkan mamüllerin dolum işlemlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca sıvı dolum işlemleri probiyotik gıda takviyeleri için damla formu sıklıkla tercih edilmektedir.
​ Tablet veya kapsül formundaki takviye edici maddeleri yutmakta zorlanan kişiler için bir opsiyon olan sıvı formdaki ürünler; şurup, damla, sprey veya losyon olarak üretilebilmektedir. Özellikle çocuklara ve yaşlılara yönelik gıda takviyelerinin sıvı formda alınması yutma zorluklarının aşılmasına olanak sağlamaktadır.
Gıda alanında ki sıvı ve akışkan ürünlerde fason sıvı dolum işlemi sıklıkla kullanılmaktadır.Multivitamin, balık yağı, vitamin, kolajen, gibi ürünler için şurup, damla ve spreyler iyi bir seçenek haline gelmektedir.
PHARMANOR İLAÇ olarak müşterilerimizin talep ettiği sprey, losyon, damla, şurup gibi şişelerde sıvı formdaki ürünlerin hammadde tedariğinden başlayarak üretimini veya istenildiği taktirde sadece dolumunu / ambalajlanmasını yapabilmekteyiz.
Sıvı dolum makinelerimizde 5 ml - 1500 ml arasındaki şişelere sıvı dolumu, kapak kapatılması ve etiketlenmesi işlemleri yapılabilmektedir. ​

Detaylı Bilgi için Lütfen İletişime geçiniz.